Otwarty warsztat z chodzenia, stania i siedzenia

 

Zapraszamy na otwarty warsztat z „Jak prawidłowo chodzić stać siedzieć” – świeżo na język polski przetłumaczoną książką Mary Bond!

Cieszy nasz, że wydawnictwo Virgo wydało książkę, której autorka jest Rolferką, terapeutką czaszkowo-krzyżową a Integracji Strukturalnej uczyła się u samej dr Idy Rolf. Bond była tancerką gdy spotkała się z rolfinigiem i doskonale integruje swoją wiedzę z zakresu pracy ze świadomością ciała z propozycjami do samodzielnej praktyki.

Thomas Myers, tak zachęca do spotkania z lekturą:
„Ta książka jest świetnym dopełnieniem wszelkiego rodzaju pracy z ciałem, od chiropraktyki poprzez osteopatię, pilates aż po jogę. Przeczytaj uważnie i z jej zaleceń korzystaj codziennie – twoje ciało ci się odwdzięczy”

W ramach warsztatu przerobimy kilka ćwiczeń wstępnych, dających każdemu uczestnikowi wprowadzenie do indywidualnego spojrzenia na własną relację z ciałem i wykorzystywania narzędzi do zainicjowania zmiany. Jak się stabilizujesz? Jak twoje ciało reaguje na stres? Jak twoja percepcja wytwarza twoją postawą (i vice versa)?

Uczestnicy praktyki z książką Mary Bond otrzymują rabat od Wydawnictwa Virgo
na książkę „Jak prawidłowo chodzić, stać, siedzieć” w wysokości 20 zł – oczywiście jeśli zdecydują się ją kupić 😊

Warsztat odbył się w sobotę 25 sierpnia w Centrum Garbary 64 (II piętro) w godz. od 9 do 12 oraz 16-18.

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatem kolejne spotkanie planujemy zrealizować już we wrześniu.